Під повноцінно скористатися ми маємо на увазі можливість перекидати свою важку техніку. Що стосується живої сили, яка ще не поповнила втрати ворога, то вона ще має бодай якісь шанси врятуватися, якщо робитиме це негайно.

Читайте також У скільки обійдеться відбудова України, втрати ворога на Півдні: основне за 188 день війни

Перекидати свою техніку вже не вийде

В прямому ефірі з Марком Фейгіним радник Офісу Президента Олексій Арестович розповів, скільки мостів уже не знадобляться ворогові. Відразу ж обмовимося, що про них ми чуємо ледь не щодня. Але він фіналізував дані, звівши їх до купи. Мовиться про:

  • Антонівський міст;
  • міст через Новокаховську ГЕС;
  • Дар'ївський міст;
  • Антонівський залізничний міст.

Крім того, буквально за годинку до ефіру, себто близько 21:00 29 серпня, стало відомо про ще один успішний удар ЗСУ. Наші військові атакували поромну переправу ворога. Причому споряджену технікою. А це означає, що ми робимо все можливе для того, щоб позбавити загарбників необхідного забезпечення.

Ми придушуємо їхні спроби забезпечувати свої угруповання. На правому березі завдаємо ударів по резервах, які є в наявності,
– наголошує Арестович.

Антонівському мосту знову перепало

Під ранок 30 серпня місцеві мешканці повідомили про те, що поблизу Антонівського мосту знову пролунали вибухи. Як зазначають очевидці, мовиться про чергову порцію "прильотів".

У цей самий час у мережі почали з'являтися фото та відео вибухів. Крім того, надходить інформація про можливу роботу російської ППО. Але це більше веселить місцевих мешканців, адже упродовж тривалого часу вони бачать усю її недолугість.

На відео, які в мережу викладають очевидці, можна побачити спалахи після кількох "прильотів". Відразу ж після цього у небо піднялося багато диму.

Варте уваги – Зеленський прокоментував ситуацію на Херсонщині: дивіться відео