Щоб окупанти покинули свої позиції на Херсонщині – ЗСУ повинні створити для цього всі умови. Про це 24 каналу розповів військовий ЗСУ, народний депутат, секретар оборонного комітету Верховної Ради Роман Костенко.

Зверніть увагу По дорозі з Криму в Херсон помітили сотні вантажівок: що окупанти можуть у них перевозити

Політик підкреслив, що в Україні було багато хибних прогнозів, що якщо ЗСУ знищать мости через Дніпро, ворог одразу втече через пантони.

Те, що противник просто так почне збирати речі – на це ніхто не сподівався: ні солдати на передовій, ні наше командування... Для того, щоб противник перейшов на лівий берег Дніпра, потрібно змусити його це зробити,
– пояснив військовий.

На його думку, у противника недостатньо сил, щоб зробити прорив у бік Миколаєва та Одеси.

"З військової точки зору, їм ліпше було б відійти на лівий берег Дніпра. Те, що вони знаходяться зараз на Правобережжі під постійним ураженням – це політичне рішення путіна, який зробив все, щоб не втрачати авторитет. Тому він змушує своїх солдатів терпіти на правому березі Дніпра під впливом нашої артилерії та ракетних військ", – вважає секретар оборонного комітету ВРУ.

За Костенка словами, у росіян на Херсонщині ще багато сил і засобів, вони можуть підвозити собі провіант, але прогнозує, що це триватиме не довго.

Контрнаступ на Херсон: що відомо

Вас також може зацікавити – як відбувається наступ українських військових: дивіться відео