Так званий 109 полк злочинців квазіреспубліки відійшов зі своїх позицій на Херсонщині. Їх підтримували російські десантники – вони втекли з поля бою. Це може серйозно вплинути на оборону загарбників. Про це в ефірі 24 каналу сказав військовий оглядач Денис Попович.

Увага Взагалі не хочу їхати з Херсону, – Федоров і Кім потролили окупантів, які втікають з Півдня

Як втеча двох підрозділів вплине на інші

За його словами, гіпотетично, якщо якась частина ворожих підрозділів тікає зі своїх позицій, це створює загрозу для тих угруповань, які перебували праворуч та ліворуч від них.

Тобто, створюється загроза флангового удару по тих підрозділах, які перебували поблизу тих, хто покинув поле бою. Це лише гіпотетично,
– наголосив експерт.

І зазначив, що також можуть створитись передумови для оточення з боку Збройних Сил України на певних ділянках фронту.

Інші ж підрозділи, які залишились на позиціях, теж будуть змушені відступити.

Також, як він додав, вже надходять повідомлення, що тривають важкі бої на Херсонщині. Окупанти могли створити кілька ліній оборони. Тому поки варто почекати з прогнозами, слід очікувати на офіційну інформацію Генерального штабу ЗСУ.

Контрнаступ на Півдні: останні новини

  • Збройні Сили України розпочали наступ на Півдні України. А 29 серпня нашим військовим вдалося прорвати першу лінію оборони окупантів на Херсонщині.
  • Речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк заявила, що контрнаступ триває вже давно.
  • Перед цим херсонський активіст Володимир Молчанов повідомив, що 109-й полк тимчасово окупованої Донеччини відійшов від своїх позицій, а російські десантники втекли з поля бою.
  • У Новій Каховці окупанти навіть оголосили евакуацію, у них почалася паніка після влучення по Антонівському залізничного мосту та його околицях. Також, за попередньою інформацією, повідомляється про "приліт" у базу росіян у Новій Каховці.

Вас може зацікавити, як російська армія виходить з Херсонщини: дивіться відео