Про це самопроголошений президент розповів на пресконференції, з посиланням на білоруські ЗМІ інформує 24 Канал.

Читайте також Росія має два плани щодо ситуації в Україні – це Білорусь і Молдова, – Данілов

Зауважимо, прихвостень Путіна знову цинічно заговорив про нібито якісь загрози для Білорусі з боку України ще перед початком російського вторгнення. Втім, цього разу про карту вже не згадував.

Диктатор підкреслив, що Росія та Білорусь є союзниками. Зокрема, мають спільне військове угруповання. Водночас Лукашенко намагався запевнити, що начебто Росія ніколи не просила, щоб Білорусь почала війну проти України.

Самопроголошений президент також заявив, що нібито не планує вводити свої війська до нашої держави.

Ми мирні люди. Ми знаємо, що таке війна. Ми не хочемо війни. І ми в жодному разі не збираємося вводити свої війська на територію України. Якщо тільки ви звідти не здійсните агресію на територію Білорусі,
– цинічно сказав Лукашенко.

Дивіться також Постачальник "Лад" та надія матерів десантників: завдяки кому ВДВ Росії були знищені в Україні

Що кажуть у ЗСУ про загрозу вторгнення з Білорусі

  • Вранці 16 лютого у Генштабі ЗСУ повідомили, що на Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.
  • На Рівненщині українські військові укріплюють лінію оборони кордону. Місцеві жителі допомагають захисникам. Ба більше, люди наголошують, що за потреби "допоможуть" небажаним гостям повернутися швидко додому.

    "Ми ж краще знаємо тропи, де, які є. Відправимо назад їх туди в пакетах. Води багато зараз, можна кидати в річку з мосту, вони додому попливуть собі", – наголошують місцеві.
  • Раніше командувач угруповання Сил і засобів оборони столиці генерал-лейтенант Олександр Павлюк наголосив, якщо російські війська разом з білорусами спробують знову наступати на Київ, то українські захисники приготували для них "багато несподіванок".