У Північній операційній зоні тривають роботи над збільшенням мінно-вибухових загороджень на всій протяжності державного кордону. Кордон мінується щільно, скрізь де є загроза нападу противника.

Дивіться також Шалені втрати зросли в кілька разів: яка ціна масштабного штурму Авдіївки для Росії

ЗСУ ведуть стабілізаційну операцію на Півночі

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заявив, що ця робота триває і проводиться цілодобово.

Відповідні об'єкти інфраструктури, зокрема мости та переходи – все це мінується. А там, де є необхідність, повністю руйнується. Безпосередньо у прикордонні з Росією та Білоруссю,
– сказав він.

За його словами, українські військові продовжують ведення стабілізаційної операції та підготовку до оборонної операції.

ЗСУ на Півночі мінують території: дивіться відео

Генерал-лейтенант наголосив, що Сил і засобів для ведення стабілізаційної операції на цей час достатньо.

"Ми плануємо, що в разі збільшення військової загрози Генштаб ЗСУ передасть додаткові сили та засоби", – додав він.

Українські військові наголошують, що кожне мінно-вибухове загородження і кожне мінне поле обов’язково має прикриватися загальновійськовим підрозділом, аби військовослужбовці вогнем своєї зброї та озброєння не дозволяли саперним підрозділам противника здійснювати спроби розмінування мінних полів.

Яка ситуація на Півночі

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ "Північ" на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.
  • Також на Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.
  • Додамо, що у вересні речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив, що російське командування у рамках ротації вивело майже всі свої підрозділи з території Білорусі.