Правозахисник Ескендер Барієв розповів 24 Каналу, якими засобами окупанти намагаються захистити Кримський міст. Раніше в Керченській протоці українським Силам оборони вдалось знищити корабель "Сергій Котов".

Цікаво Дім, який окупували першим․ Історії кримчанок, життя яких назавжди змінилось 10 років тому

Як окупанти намагаються захистити Кримський міст

Барієв зазначив, що корабель "Сергій Котов" було знищено в районі Кримського мосту. Тобто, саме біля цього важливого для них об'єкту, а не на західному узбережжі Криму біля Севастополя. Узагалі кожен вибух, кожен БпЛА вони істерично сприймають.

Вони починають закривати Кримський міст. Вони починають перевіряти все. Рух зупиняється на кілька годин. І ще вони використовують димову завісу, щоб не було зафіксовано, як розташована їхня ППО. Дійсно для них міст дуже важливий,
– зауважив правозахисник.

Він додав, що міст – це єдина артерія для постачання військової техніки, особового складу, продуктів харчування тощо. Поруч із мостом вони раніше встановлювали бонни, затоплювали баржі, натягували сітку, щоб більше захистити Кримський міст – як від атак з моря, так і з неба.

Як окупанти намагаються захистити західне узбережжя Криму

За словами правозахисника, окупанти намагаються захистити західне узбережжя Криму. Зокрема, Сакський район, Євпаторію, Севастополь. Вони намагаються захистити свої кораблі, яких зараз у Чорному морі фактично немає.

"Вони намагаються перегрупуватися та робити висновки з того, що втрати в них дуже великі", – наголосив Барієв.

Новини Криму: останні події