Після вибухів у Керчі стало відомо, що свій рух зупинили 9 поїздів. Про це написали пропагандистські ЗМІ.

Дивіться також Пітьма, вибухи та морське дно: у мережі показали ймовірне відео атаки на корабель "Сергій Котов"

Що відомо про зупинку руху на Кримському мосту

Не курсували чотири потяги з Криму та п'ять поїздів, що прямували на півострів. Також Кримський міст перекрили для руху автотранспортом.

Рух мостом перекрили з 23:35 4 березня і відкрили о 7:50 5 березня. Наразі лише для руху автомобілів.

Відомо, що вночі 5 березня в тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи. Цілями нібито були Кримський міст та корабель "Сергій Котов".

На ранок 5 березня російські пропагандисти повідомили, що було знищено російський корабель "Сергій Котов".

"Сергій Котов" пішов на дно: що відомо про знищення корабля

  • Це не перша спроба потопити російський корабель "Сергій Котов". У вересні 2023 року Україна вже завдавала ураження цьому кораблю. Тоді в українській розвідці розповіли, що там був пошкоджений гвинт, а також утворилася пробоїна в лівому борту.
  • На ранок 5 березня в мережі вже активно ширилося відео, на якому, імовірно, зафіксовано момент ураження ворожого корабля.
  • Пізніше в ГУР підтвердили інформацію про знищення корабля "Сергій Котов". Там зазначили, що до операції причетний спеціальний підрозділ Group 13. Саме він завдав удару по кораблю "Сергій Котов" морськими дронами Magura V5.
  • Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов розповів, що внаслідок атаки на російський корабель є загиблі та поранені окупанти. Проте є ймовірність, що частина екіпажу могла евакуюватися.