Схід України залишається тим регіоном, де ворог все ще намагається просуватись. Речник Східного угруповування військ Сергій Череватий розповів: окрім Соледара, важкою є ситуація на Авдіївському напрямку. Водночас, з його слів в ефірі національного телемарафону зрозуміло, що загарбникам не вдається досягнути поставленої Кремлем мети та вони зазнають шалених втрат.

Читайте також Соледар хотіли: військовий "Мадяр" показав потужну "бавовну" в місті

Який статус у Соледара

Упродовж вже тривалого часу мережею поширюється інформація про те, що ворожі військові повністю контролюють Соледар на Бахмутському напрямку. Фактично Череватий спростував це своєю заявою.

Статус у міста не російський. Там наші підрозділи б'ються, заподіююють постійну шкоду ворогові. Окупанти постійно зазнають втрат,
– констатував речник.

Водночас він зауважив: щодоби ЗСУ завдають ударів по росіянах за допомогою безпілотників та місто не здається ворогові. Власне, за словами Череватого, всі наші військові роблять усе, аби ворог платив неймовірну ціну за кожен метр, який він намагається захопити.

Не варто вірити ІПСО росіян про "взяття Соледару"

  • Нещодавно британські розвідники констатували, що Україна зберегла позиції у Соледарі та навіть просувається до Кремінної. Звісно, на цьому напрямку тривають запеклі бої, однак воїнам ЗСУ вдається відбивати атаки російських найманців з ПВК "Вагнера".
  • Власне, це заперечує заяви ворожої пропаганди, яка стверджує, що російські військові захопили цей населений пункт у Донецькій області.
  • Зауважимо, що такі вкиди є частиною інформаційно-психологічних операцій росіян та у жодному разі не можна на них піддаватись.
  • Найгірше у цій ситуації те, що інколи світові ЗМІ підхоплюють наративи кремлівської пропаганди та поширюють фейкову інформацію. Як-от було зі CNN, які написали, буцімто Росія контролює місто.


Як не піддаватись ІПСО росіян / Картинка 24 Каналу