Навпаки, Україна однаково матиме більш вигідні позиції. Про це 24 каналу сказав Олег Жданов – військовий експерт.

Увага Після Лисичанська Росія переключиться на Донеччину: битва буде виснажливою, – розвідка Британії

За його словами, річ у тім, що "Росії вже нема чого розв'язувати" – якраз навпаки.

Захоплення Донеччини та Луганщини зв'яже руки Росії. У них виникають проблеми з резервами,
– сказав Жданов.

Тобто, якщо добровольців для поповнення втрат ще вистачає, особливо з депресивних регіонів, то з технікою та озброєнням є проблеми.

Крім цього, вже почалися і проблеми з економікою, що Росії доводиться фактично вводити трудову повинність й змушують певні підприємства працювати цілодобово та без вихідних.

"Чим довше окупанти продовжуватимуть бойові дії, тим гірша у них буде ситуація, як в збройних силах, так і в економії Росії", – пояснив Жданов.

Лисичанськ і Сєвєродонецьк стали пірровою перемогою для Росії: дивіться відео

Яка ситуація на Донецькому напрямку

  • У Донецькій області російські війська спробували атакувати населені пункти на північ від Слов'янська, але протягом 3 липня не завоювали будь-якої нової території.
  • При цьому, за даними Генштабу, російська армія використовує тут інструменти для радіоелектронної боротьби. Різні джерела підтверджують, що Слов'янськ піддається масованим обстрілам з боку російських військових.
  • Також ворог форсував річку Сіверський Донець. Зранку 4 липня очільник Луганщини Сергій Гайдай повідомив, що ворожим військам таки вдалось форсувати Сіверський Донець. Вони закріпились в Лисичанську, а також взяли під контроль Золотарівку та Білогорівку.