У Свалявському районі Закарпатської області 23 вересня зафіксували землетрус магнітудою 2. До слова, там стався вже другий землетрус у вересні.

Зверніть увагу У Марокко стався потужний землетрус: кількість жертв продовжує зростати

Епіцентр був на глибині 2 кілометри

Фахівці зауважують, що за класифікацією землетрусів цей входить до невідчутних.

Епіцентр землетрусу був у Свалявському районі Закарпатської області, на глибині 2 кілометри,
– мовиться у повідомленні.

14 вересня 2023 року Головним центром спеціального контролю також було зареєстровано землетрус. Епіцентр був розташований за 6 кілометрів на схід від міста Виноградів, Закарпатської області, на глибині 5 кілометрів.

Інші землетруси в Україні

  • Головний центр спеціального контролю перед цим зафіксував землетрус у Закарпатській області посеред дня 15 серпня. Тоді його епіцентр був орієнтовно за 20 кілометрів від Ужгорода, його магнітуда – 2,2.
  • У Чернівецькій області 6 вересня зафіксували землетрус. Його епіцентр був у районі села Старий Вовчинець Чернівецького району Чернівецької області. За класифікацією землетрус відносився до невідчутних.
  • На Полтавщині зафіксували землетрус 23 липня. Землетрус зафіксували за 20 кілометрів на захід від Полтави. Його магнітуда – 2,6. За класифікацією землетрусів він відноситься до невідчутних. Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей. Струси землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами.