Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький розповів, від чого залежить перемога України.

До теми Росія починає “сипатися” зсередини, – генерал-майор про безглузду політику Путіна

Чи зможе Україна перемогти у 2023 році

Представник ГУР зауважив, що швидкість завершення війни залежить й від того, чи залишиться міжнародна підтримка України такою ж сильною, як зараз.

Ми будемо намагатися зробити все можливе, щоб досягти завершення війни в цьому році. Це також залежить від того, як розвиватимуться економічні справи в Росії й чи залишатиметься економічний тиск високим,
– заявив Скібіцький.

На питання, чи буде Мелітополь наступною ціллю ЗСУ на південному фронті, Скібіцький наголосив, що головною метою України є вихід до кордонів 1991 року, тож "так, звичайно, і Мелітополь" буде звільнений.

Прогнози щодо розвитку війни у 2023 році

  • Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що у 2023 році в Україні буде наступальна війна. Про це свідчить зброя, яку повинні надати нам міжнародні партнери. При цьому він сказав, що після цього настане "війна справедливості та відплати".
  • На додачу очільник ГУР Кирило Буданов заявив, що вже в березні 2023 року у російських загарбників будуть явні проблеми з запасами звичайних боєприпасів, зокрема артилерійських й з часом Україна отримає паритетність в озброєнні з Росією.
  • Ба більше, Буданов вважає, що у 2023 році в Україні закінчиться війна. Він запевнив, що хороших новин варто чекати у другій половині 2023 року або ближче до його кінця. У своїх прогнозах він опирається на вже запущені процеси, які у майбутньому дадуть результат.
  • Начальник розвідки наголосив, що перемогою для України буде вихід на міжнародно визнані кордони 1991 року, але й натякнув, що на цьому всі процеси не завершаться. Але про які процеси мовиться – він не уточнив.