Про це 24 Каналу відзначив опозиційний журналіст, редактор видання "The Insider" Тимур Олевський. Він припустив, яке місце Пригожин може зайняти в команді Владіміра Путіна.

Дивіться також Пригожин дав задню: "Вагнер" покидає Ростов

"Продавив" свої вимоги

Оголосивши похід на Москву, Пригожин заявив про "марш справедливості", відзначив Олевський. Це пряма заявка на умовний захист росіян. Але по факту захищав він свої бізнес-інтереси. Ватажку вагнерівців пообіцяли, що його ПВК не розформують і він хутко "дав задню".

Тобто, коли вчора говорив про справедливість для всіх росіян – брехав. Його мета була достатньо меркантильною: захистити ПВК, бізнес і нічого більше. Ще одна особа показала росіянам, що плювати на справедливість. Це знищення його репутації. Він її стер,
– сказав опозиційний журналіст.

Тимур Олевський про нову заяву Пригожина: дивитись відео

Пристане до команди Путіна

Тож, своїми діями Пригожин продемонстрував усім, що в Росії як не було справедливості, так її і не буде. Це абсолютно схожа поведінка з диктатором Путіним.

"Всі, хто повірив у Пригожина і захист справедливості, – об них витерли ноги. Пригожин такий же, як і Путін, нічим не відрізняється. Такий Пригожин Путіна влаштовує, підходить для його команди. У нього є шанси там бути без наслідків для себе", – додав Олевський.

Що передувало цьому: основні новини

  • Увечері, 22 червня, Пригожин заявив про початок боротьби проти військового керівництва Росії. Мовляв, російська армія завдала ракетного удару по тилових позиціях найманців. Керував цим, ймовірно, безпосередньо Шойгу.
  • Вагнерівці розпочали свій похід на Москву і їм вдалося захопити військові об'єкти та аеродром у Ростові-на-Дону та, ймовірно, Воронезькій області. На бік Пригожина переходили російські силовики.
  • Раніше Путін назвав ці події "внутрішнім зрадництвом" і віддав наказ ліквідувати вагнерівців, які влаштували заколот та пішли проти влади.