Про це Луценко розповів на засіданні регламентного комітету Верховної Ради, який розглянув подання ГПУ на зняття недоторканності та арешт Надії Савченко.

2 грудня 2017 року Савченко та Рубан прибули у Хмельницький, випробували зброю на полігоні, де Рубан озвучив план нападу на кортеж президента з використанням великокаліберної гвинтівки "Топаз", яка пробиває легку броню будь-якого автомобіля, і яка виробляється виключно в так званій "ДНР",
– розповів Луценко.

Читайте також: Затримання Рубана: який теракт він готував і що про це відомо

"Пізніше цього ж дня відбулася зафіксована на відео оперативними службами СБУ ключова зустріч Савченко. Рубана та офіцерів ЗСУ. Під відео фіксацію Рубан, а пізніше Савченко, виклали свої плани повалення Конституційного ладу через проведення терористичної атаки з мінометів на центр урядового кварталу Києва, вчинення теракту всередині будівлі Верховної Ради з використанням отриманої від бойовиків "ДНР" зброї та вибухових матеріалів", – додав генпрокурор.

Нагадаємо, ввечері 8 березня стало відомо про затримання Володимира Рубана. Його затримали під час перевезення великого арсеналу зброї через лінію розмежування на Донбасі. Згодом Рубану оголосили про підозру у спробі замаху на Петра Порошенка та збройному захопленні Верховної Ради, а також взяли під варту на 2 місяці.