Про це в ефірі 24 Каналу заявив політтехнолог Михайло Шейтельман. Він додав, що найбільш ймовірно розмову записали та виклали в мережу спецслужби Азербайджану.

Дивіться також Король – голий: у Росії почалися незворотні процеси руйнування путінського режиму

За словами Шейтельмана, зі запису можна зрозуміти, що один зі співрозмовників перебуває в Баку (столиця Азербайджану – 24 Канал), а інший в Дубаї (місто в ОАЕ – 24 Канал). Він відкидає версію, що прослуховування вела українська розвідка.

"Думаю, що це спецслужби ОАЕ, або Азербайджану. Про спецслужби Еміратів ми знаємо мало, тому найбільш ймовірно, що це зробили в Азербайджані. Можливо хтось зі спецслужби зробив це задля помсти. Ми досі не знаємо, кого саме з цієї пари прослуховували", – заявив він.

Михайло Шейтельман про масштабні чистки серед російських генералів: дивитись відео

Путін почув думки олігархів і пропагандистів

Шейтельман зазначив, що в Україні вже довгий час здогадувались про такі настрої у середовищі російської еліти, але не було жодних підтверджень. Злитий запис допоміг про це дізнатись напевне не лише Україні, а й усьому світу, а найважливіше – президенту Росії Владіміру Путіну.

"Пригожин, на відміну від Ахмедова, дуже близька до Путіна людина. Він один з рупорів його політики в країні. Таким чином, Путін почув середовище пропагандистів і почув середовище олігархів. Найважливіше, що вже обидва табори його хаять", – додав політтехнолог.

Більше про скандальну розмову Пригожина та Ахмедова

  • Нещодавно в мережі з'явився аудіозапис скандальної телефонної розмови між російським мільярдером Фархадом Ахмедовим та відомим російським музичним продюсером Йосипом Пригожиним.
  • На записі чутно, як вони обидва жорстко критикують війну та російське керівництво, активно використовуючи нецензурну лексику.
  • Пригожин заявив, що розмова нібито є фейком та постановою, згенерованою нейромережею. Російські ЗМІ, з посиланням на джерела в ФСБ, пишуть, що розмова справжня і ФСБ розпочало розслідування.