Повне рішення суду з'явилося 25 січня і до апеляційної скарги було доповнення. Про це заявила генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова, додавши, що вона усе підписала.

До теми Запобіжний захід Порошенку: з'явилась реакція Офісу Президента

Я розумію, що є питання електоральних симпатій та антипатій, у громадянського суспільства – доцільності, недоцільності. Ми ж намагаємося залишатися виключно у професійній процесуальній площині і в нас до всіх фігурантів справи абсолютно однакове ставлення,
– зазначила Венедіктова.

Вона також наголосила, що правоохоронці поважають статус Петра Порошенка. Втім, вони керуються у своїх діях тим, що більше немає депутатської недоторканності.

Запобіжний захід Порошенку

  • П'ятому президенту Петру Порошенку у Печерському суді Києва 19 січня обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Його підозрюють у держзраді у справі закупівлі вугілля з окупованих територій.
  • Офіс генпрокурора 21 січня подав скаргу на запобіжний захід для Петра Порошенка. Прокурори не погоджувалися з тим, що нардепа відпустили під особисте зобов'язання. Вони вважали таке покарання занадто м'яким і вимагали взяти Порошенка під варту з альтернативою внесення застави у розмірі 1 мільярд гривень.
  • Також Державне бюро розслідувань закликало п'ятого президента співпрацювати зі слідством. Правоохоронці також наголошували на важливості дотримуватися запобіжного заходу.

Вас може зацікавити думка, що буде зі справою Порошенка: дивіться відео