Про це повідомили в Офісі генпрокурора зранку 24 січня. За наявними даними, заяву на звільнення Симоненка підписав генеральний прокурор Андрій Костін.

Читайте також Є кадрові рішення, – Зеленський звернувся до українців

Симоненко звільнився сам

У відомстві зазначили, що Симоненко подав заяву на звільнення за власним бажанням. А передував цьому рішенню скандал, про який ми розповімо далі.

Чому звільнився Симоненко

Причиною цього стало розслідування журналістів. Так, Михайло Ткач розповів, що тепер уже колишній заступник генерального прокурора Олексій Симоненко відпочивав на свята у Марбельї, що в Іспанії. Світлину виклала у своєму інстаграмі його дружина.

Джерела у правоохоронних органах зазначили, що за кордоном Симоненко дійсно перебував. За межами нашої держави заступник генпрокурора був 10 днів.

Відомо, що виїхав він 30 грудня через контрольно-пропускний пункт у Краківці. Повернувся він 8 січня. Цікаво, що перетинав кордони він на автівці Mercedes з номерними знаками ВС 0001 ХН.

Їхня перевірка дозволила виявити, що машина зареєстрована на компанію ТОВ "ХОЛДИНГ "ГРАНД ГОТЕЛЬ". А вона належить дружині відомого львівського підприємця та депутата Григорія Козловського.

"Правоохоронці рівня Симоненка не можуть не знати чим саме займається людина, яка має стосунок до ТОВ "Винниківська тютюнова фабрика", почесний президент ФК "Рух" та власник улюбленого, з початку повномасштабного вторгнення Росії, серед нашої еліти готелю у Львівській області "Emily Resort", який гостинно, а іноді навіть безплатно, приймає топпосадовців на ночівлю, тиждень, місяць", – наголосив Ткач.

Не єдине звільнення 24 січня

  • З самого ранку стало відомо про те, що заяву на звільнення написав Кирило Тимошенко. Її вже встиг підписати президент України 23 січня 2023 року. Тож тепер він не обіймає посаду заступника глави ОП.
  • У відставку також подав заступник міністра оборони В'ячеслав Шаповалов. Причина – скандал, пов'язаний із закупівлею продуктів для Збройних Сил України.
  • Нагадаємо, що низку важливих рішень анонсував Володимир Зеленський під час свого звернення 23 січня. Він наголосив, що підписав кілька важливих указів. Зокрема тих, які унеможливлять виїзд за кордон задля відпочинку державним службовцям і представникам правоохоронних органів.