Впевненість у цьому висловив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв'ю на ютуб-каналі Голованов. Він пояснив, чому це важливо.

Увага Навіть з 15 місцем у світі: чому військова міць України досі недооцінена

Дуже коротко і чітко: перше — війна закінчиться 2023 року. Це важливо. Тому що для нас затягування — це дуже поганий сценарій та дуже поганий процес,
— сказав він в інтерв'ю Василю Голованову.

Росії не вдасться "замилити очі" перемир'ям

Подоляк переконаний, що Росія хоче "підвісити війну" і істотно знизити інтенсивність бойових дій.

"Саме для цього Росія використала псевдоініціативу про різдвяне "припинення вогню", – додав радник.

Нагадаємо, що напередодні Різдва кремлівський диктатор доручив міністру оборони країни-агресорки Шойгу ініціювати режим припинення вогню з 12:00 6 січня до 24:00 7 січня вздовж "всієї лінії зіткнення сторін в Україні". Україна такої "пропозиції" не прийняла. Втім, ворог порушив власні домовленості і продовжував штурмувати позиції наших військових на Донеччині.

Головне про наближення перемоги України

  • Колишній командувач американськими військами в Європі генерал Бен Ходжес переконаний, що ідея про переговори з Росією є нереальною. Він наголосив, що країну-агресорку потрібно перемогти на полі бою.
  • США хочуть змінити поточну динаміку війни в Україні на ефективнішу, про це свідчать масштаби військової допомоги. Представник Державного департаменту США Нед Прайс зазначив, що вони передаватимуть воїнам ЗСУ ще більше зброї та систем ППО.
  • Крім того, зараз в Європі точиться дискусія, яка країна повинна розпочати постачання в Україну важких танків Leopard 2. Польща і Фінляндія заявляють, що можуть їх передати, але Німеччина поки що розмірковує.
  • Західні країни вже повідомили про те, що передадуть Києву бойові машини піхоти Bradley та Marder.