Пряма трансляція на
Останні випуски

Завдяки "виборам" на окупованому Донбасі Росія хоче повторити сценарій Придністров'я, – Тука

- Читать новость на русском
Тука назвав мету Росії щодо проведення "виборів" бойовиків на Донбасі
Тука назвав мету Росії щодо проведення "виборів" бойовиків на Донбасі / 24 канал

Росія організувала псевдовибори на окупованих територіях Донбасу, щоб легітимізувати ватажків тамтешніх бойовиків. Таким чином, Росія намагається підштовхнути Україну до прямих переговорів з окупантами, як це була на окупованій території Молдови – у Придністров'ї.

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука, повідомляє "Громадське".

"Це чергова загроза, зрежисована Кремлем. Вона полягає у наступному: зверніть увагу, як в останні півроку активізувались прокремлівські сили, які сьогодні, до речі, продемонстрували своє об’єднання. Перший крок зробили Бойко з Рабіновичем (угода про об’єднання партії). І впроваджують у суспільство тезу про необхідність так званих прямих переговорів", – сказав Тука.

Читайте також: "Вибори" бойовиків на окупованому Донбасі: Тука попередив "виборців" про кримінал

Це той самий сценарій, який свого часу був успішно реалізованим Москвою у Молдові, коли примусили фактично почати прямі переговори з Тирасполем. Результат ми всі бачили,
– наголосив заступник міністра.

Він додав, що завдяки псевдовиборам на Донбасі російська влада намагається легітимізувати ватажків бойовиків.

"Не тільки в Україні, а й в ЄС жодна людина ніколи б не сіла за стіл переговорів з такими особистостями, як Захарченко, як Полтницткий. Потрібно було їх замінювати", – пояснив Тука.

Нагадаємо, після вбивства ватажка проросійських бойовиків Олександра Захарченка на окупованих територіях Донеччини і Луганщини заявили про намір 11 листопада провести "вибори" нових ватажків проросійських бойовиків.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі