Про російських військових у місті написали 27 лютого на фейсбук-сторінці Куп'янської міської ради. Відповідний допис з'явився там близько 8:47.

Читайте також Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Повідомлення у фейсбуці мерії Куп'янська

У повідомленні вказано, що міський голова нібито провів перемовини з російськими військовими, які вже зайшли на територію Куп'янська. Також стверджували, що вони "переміщуються містом у супроводі працівників поліції".

Окупанти цинічно заявили, що їх нібито "цікавить виключно громадський порядок". Збройних сил України на території нашої громади немає", – зазначили у Куп'янській міській раді.

Поліція звільняє місто від загарбників

Харківські правоохоронці наголосили, що інформація про те, що мер Куп'янська разом з поліцією ведуть перемовини з окупантами, не відповідає дійсності. "Поліція Харківщини, керівництво, спецпідрозділи, територіальні підрозділи, патрульна поліція працюють 24\7, не зафіксовано жодного факту зради присязі співробітниками поліції", – мовиться у повідомленні.

Наші поліцейські беруть участь у звільненні міста від російських загарбників. Ще раз звертаємося до солдатів Росії – складіть зброю, здайтеся. Тільки у такому випадку ми гарантуємо вам життя,
– підкреслили українські захисники.

Що відбувається у Харкові​

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.