Про це 24 Каналу розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, зауваживши, що після смерті Пригожина та Уткіна залишки вагнерівців будуть інтегровані у збройні сили Росії.

Дивіться також Версія з двійником, помста Путіна і що чекає на ПВК "Вагнер": як світ реагує на смерть Пригожина

Знову відправляться на фронт

Як наголосив Коваленко, найімовірніше, вагнерівців змусять підписати контракти з міноборони Росії. Вже після того їх відправлять у зону бойових дій.

Все ж не варто очікувати на інші варіанти розвитку подій. Надзвичайно сумнівно, що може статися якийсь "похід на Москву 2.0" чи інші спроби перевороту.

Якийсь інший сценарій не бачу. Другий похід на Москву, помста режиму – ні. Без Пригожина та Уткіна "Вагнер" – вже не той організм, який може діяти автономно. Там, звісно, є свої функціонери та командири. Але вони не підуть на такі кроки, на які були готові йти Пригожин та Уткін,
– зауважив Коваленко.

Дивіться розмову з Олександром Коваленком на ютубі 24 Каналу

Путінський режим не буде перейменовувати ПВК "Вагнера". Просто ця організація тепер перебуватиме в структурі міноборони, яке і надалі відправлятиме окупантів на смерть в Україну.

Знищення Пригожина та Уткіна: коротко

  • 23 серпня російські пропагандистські ЗМІ повідомляли про падіння літака, власником якого був Євгєній Пригожин. Виявилося, що на борту перебувало 10 осіб, серед яких – сам власник "Вагнера", його "права рука" Дмітрій Уткін тощо. Усі вони знищені.
  • Президент України Володимир Зеленський відреагував на смерть Пригожина. Він підкреслив, що Україна до цього непричетна та натякнув, хто саме це зробив.
  • Усе, що відомо про знищення Пригожина – читайте в матеріалі 24 Каналу.