Збірна Японії зіграла перший матч після руйнівного землетрусу та цунамі

29 березня 2011, 22:55
Читать новость на русском

У пам’ять про загиблих. Команда Японії переграла збірну тамтешньої ж "Джей-Ліги" у благочинному поєдинку на користь постраждалих від руйнівних землетрусів та цунамі, які нещодавно сколихнули країну сонця, що сходить.

Після хвилини мовчання Ясухіто Ендо першим взявся відстоювати честь національної команди. Маловідомий нападник "Гамби Осаки" вже на п’ятнадцятій хвилині подарував радість місцевим трибунам. Ендо чудово виконав штрафний удар більш як з 20 метрів, і круглий оминувши стінку, залетів точнісінько під штангу.

Чотирма хвилинами потому гравець московського ЦСКА Кейсуке Хонда обікрав суперника і зручним пасом вивів Шиньї Оказакі на побачення з воротарем. Нападник не те, що не осоромився, а красивою підсічкою, мов картину, домалював друге взяття воріт. Втім, останнє слово було за збірною "Джей-Ліги". Місцевий улюбленець 44-річний Казуоші Міура не менш ефектно прокинув м'яча повз голкіпера. 2-1 на користь усієї Японії.