Немчінов наголошує, що корпоратизація управління державними підприємствами залишається ціллю української влади. Адже саме таким чином управління у держсекторі стає більш ефективним.

До теми Наглядова рада "Нафтогазу" не погоджується з оцінкою уряду: виникли непідвладні обставини

Уряд не мав права на бездіяльність, – Немчінов

Поки що в Україні не розроблені критерії оцінювання результативності роботи наглядових рад. Проте, зазначив міністр, у ситуації з "Нафтогазом" усе було очевидно.

Збитки та невиконання планів по зростанню видобутку газу – факт нашої реальності (трішки цифр – про 11,5 мільярда плану прибутку та 19 мільярдів збитків у підсумку). В такій ситуації уряд не мав права на бездіяльність,
– написав Немчінов.

Урядовець запевняє, що Кабмін дотримався необхідних процедур. Він вважає, що рішення про заміну керівника було правильним. Щодо наглядової ради – то вона продовжить працювати.

Коболєв вважає рішення про звільнення нелегітимним

Зазначимо, що сам ексголова "Нафтогазу" Андрій Коболєв вважає рішення про своє звільнення нелегітимним. Цим кроком, наголосив Коболєв, Кабмін зробив безпрецедентну річ – де-факто вказав усім керівникам державних компаній, що наглядова рада втратила свою важливість.