Коболєв зауважив, що рішення звільнити його з посади глави "Нафтогазу" матиме дуже серйозні наслідки. Насамперед вони стосуватимуться динаміки відносин в органах корпоративного управління всіх інших компаній.

Зауважте Звільнення Коболєва – крах системи корпоративного управління, – викладач бізнес-шкіл

Я вважаю, що це рішення ставить хрест на корпоративній реформі. Це важливо не лише для "Нафтогазу" чи для мене персонально, це важливо для всієї системи корпоративного управління, яка будувалася останні 7 років,
– наголосив Коболєв.

Що ще сказав ексглава "Нафтогазу"

  • Своїм рішенням Кабінет Міністрів України начебто фактично зробив безпрецедентну річ – де-факто сказав усім керівникам державних компаній, що наглядова рада втратила свою важливість.
  • Якщо звільнення Коболєва залишиться у поточному стані наглядова рада втратить свій авторитет для менеджменту будь-якої компанії.
  • У жодному випадку акціонер не може підміняти роль наглядової ради у процесі оцінювання керівництва тієї чи іншої компанії.

Звільнення Коболєва: головне

  • Андрія Коболєва під час засідання Кабміну 28 квітня звільнили з посади очільника "Нафтогазу України". За словами підприємця, він дізнався про це з новин.
  • Коболєв запевнив, що не влаштовуватиме "цирк" з власного звільнення і добровільно передасть ключі від кабінету своєму наступникові – Юрію Вітренку.
  • У Кабміні заявили, що визнали незадовільною роботу наглядової ради та правління компанії. У 2020 збиток групи компаній "Нафтогаз" становив 19 мільярдів гривень.