Під час шоу "VIP з Наталею Мосейчук" журналістка нагадала першій леді про бажання Зеленського "подивитись в очі Путіну". За словами Мосейчук, дуже часто цим дорікають президенту, мовляв: "вже подивися?".

Зауважте Впливаю на чоловіка, не на президента, – Олена Зеленська не дає порад Володимиру

Зеленська заявила, що дуже добре пам'ятає цей вечір. Вона очікувала нічний прямий ефір після зустрічі Зеленського та Путіна, тому не лягала спати. Натомість перша леді читала повідомлення у чаті на одному з українських каналів.

За словами Зеленської, її вразила щира атмосфера, яка панувала у чаті. Люди вітали одне одного, писали рядки з Гімну України. Згодом хтось навіть повідомив, що піде зробити собі бутерброд.

Така чудова атмосфера була у цю ніч. Я розумію, що він тоді був, як натягнута струна, але він може з цим впоратись. І я за нього не хвилювалась. Я хвилювалась про те, як пройдуть перемовини, що там буде,
– пригадала перша леді.

Зеленська вірить у те, що її чоловік принесе Україні мир. Однак не знає, коли це станеться. Перша леді також вірить і в український Донбас, адже "це ж наш Донбас. Є люди, які хочуть туди повернутись".