Відомо, що до них приєднаються урядовці, світові політики, громадянські активісти, міжнародні економісти, підприємці та журналісти.

Важливо Найвпливовіша людина 2022 року: Зеленський переміг в опитуванні TIME

Усі вони відвідають швейцарський Давос, аби висловити свою підтримку Україні. А також українському народу, який мужньо захищає суверенітет і свободу через вторгнення Росії 24 лютого.

Цього року ми докладемо максимум зусиль, щоб Україну почули на світовій арені. А також організуємо в Українському Домі важливий та своєчасний діалог, метою якого буде подальше об’єднання та координація заходів міжнародної спільноти,
– повідомила виконавча директорка Українського Дому в Давосі Алекса Чопівська.

"Провідні спікери з України та інших країн світу висвітлюватимуть найбільш актуальні для України теми, а саме: безпеку, санкції, гуманітарну допомогу, відбудову та відродження України тощо", – додала Алекса Чопівська.

Світ із жахом побачив звірства, що відбувалися в Маріуполі, Бучі, Ірпені, Гостомелі, Чернігові, Харкові та в інших містах по всій країні. Вражені силою та рішучістю українського народу, західні країни об'єдналися з союзними урядами та свідомими громадянами в усьому світі для надання Україні безпрецедентної підтримки.

Останні заяви Володимира Зеленського

  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що біля Маріуполя загинули чимало українських льотчиків. Вони робили фактично неможливі речі, адже попри те, що знали, що до "Азовсталі" долетіти майже нереально – робили це.
  • Російські загарбники 20 травня цинічно обстріляли центр Лозової, що на Харківщині. У такий спосіб окупанти визначили своїми ворогами культуру, освіту та людяність.Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму телеграмі.
  • Росіяни продовжують чинити терор на українських землях, який має ознаки геноциду. Проте рано чи пізно відбудеться міжнародний трибунал і всі винні в цьому постануть перед судом. Таку думку 19 травня озвучив президент Володимир Зеленський.

Може бути цікаво – звернення Володимира Зеленського за 19 травня: дивіться відео