Адже це абсолютно непорівнянні речі. Таку думку 24 Каналу озвучив російський правозахисник та опозиційний політик Марк Фейгін.

Не пропустіть Суцільна агонія: для чого Путін "поїхав" у Маріуполь і чому все закінчилося ганьбою

Путін намагався повторити за Зеленським, але вийшло убого

Так, очільник Кремля здатен лише постояти біля житлового будинку в окупованому російськими загарбниками місті з так званими "маріупольцями". Адже треба ще перевірити, чи дійсно присутні там є громадянами України.

Це абсолютно непорівнянні речі. Путін ніколи не поїде на передову,
– підкреслив російський правозахисник.

За його словами, кремлівський диктатор боїться не лише Україну, а й своїх людей. Тож Путін не наважиться відправитися на передові позиції. Однак він не може і зовсім не поїхати на окуповані території.

Загалом до візиту Путіна в Маріуполь є багато питань, адже і сам очільник Кремля був "дивний" і постановка.

"Я не кажу, що він там не був. Однак навіть якщо був, то це не виглядає як поїздка Зеленського на передову до своїх солдатів, з нагородами тощо. Як це було і з Сєвєродонецьком, зі звільненими Херсоном та Ізюмом. Це не одне й те саме", – наголосив російський опозиційний політик.

Фейгін про поїздку Зеленського у Бахмут: дивіться відео

Російський опозиційний політик зауважив, що для громадян країни-агресорки поїздка Путіна в Маріуполь нічого не змінить. Так, пропагандисти, які "обслуговують режим" і надалі оспівуватимуть очільника Кремля. Водночас тих, хто зневажає Путіна це не вразить.

Фейгін підсумував, що поїздка Володимира Зеленського до Бахмута є демонстрацією візиту президента, якого обрала вільна країна. Натомість "турне" Путіна демонструє як це роблять диктатори.

Зеленський відвідав Бахмут: що відомо

  • 22 березня Володимир Зеленський знову приїхав до військових, які перебувають на Бахмутському напрямку. Це відбулося у межах робочої поїздки президента в Донецьку область.
  • Лідер держави поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за захист України. Крім цього, Зеленський відвідав госпіталь, у якому проходять лікування поранені українські військовослужбовці, зокрема захисники Бахмута.
  • Опісля український президент вручив військовослужбовцям, які перебувають на фронті та госпіталі, державні нагороди.
  • Військовий експерт Петро Черник розповів, що візити українського президента в гарячі точки фронту сприяють підтримці бойового духу українських військовослужбовців. А також чинять тиск на противника.