Військовий експерт Петро Черник розповів 24 Каналу, що дуже важливо підтримати бойовий дух українських військовослужбовців, і візити українського президента в гарячі точки фронту цьому сприяють.

Дивіться також Зеленський відреагував на ракетний удар по багатоповерхівці у Запоріжжі: кадри моменту влучання

Слабка рефлексія Путіна

Проте, він зазначив, що такі дії Володимира Зеленського є ще й важливим тиском на противника.

Наш Президент демонструє, що він спроможний ухвалювати справжні державні рішення і може себе вести, як справжній лідер. Адже те, що Путін побував в Маріуполі, це слабка рефлексія на тлі того, як поводиться Зеленський,
– впевнений експерт.

На його думку, це укотре підійме виття на болотах. А чим більше там буде хаосу і напруженості емоцій, тим краще для нас.

"Впевнений на 100%, що в частині, яка стосується безпеки першої особи нашої держави, все виконано на найвищому рівні", – підкреслив Черник.

Володимир Зеленський в Бахмут: дивіться відео

Ознака справжньої державницької еліти

Він нагадав, що свого часу королі водили свої війська у бій – Генріх IV, який прийняв смерть на полі бою, чи Ричард Лев'яче серце. Свого часу королі вважались тоді справжніми правителями, коли брали участь у війнах.

У англосаксів є неписане правило, якщо той, хто має отримати корону, не побував у зоні бойових дій, він не може на неї претендувати. Королева Єлизавета II 18 місяців відпрацювала звичайним водієм-механіком і паралельно медсестрою на бельгійському фронті,
– наголосив військовий експерт.

На думку, Петра Черника, те, що лідер приїжджає підтримати своїх вояків, це є ознакою справжньої державницької еліти, і це на правду добре.

Володимир Зеленський приїхав у Бахмут: що відомо

  • Володимир Зеленський 22 березня знову приїхав до військових, які перебувають на Бахмутському напрямку.
  • Президент поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за захист України.
  • Військові розповіли Зеленському про оперативну ситуацію та перебіг бойових дій на ділянці фронту, й вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих захисників.
  • Глава держави також відвідав госпіталь, у якому проходять лікування поранені українські військовослужбовці, зокрема захисники Бахмута.
  • Президент вручив військовослужбовцям, які перебувають на фронті та госпіталі, державні нагороди. Зокрема, орден "Золота Зірка" від Глави держави отримав артилерист, капітан Ілля Вергун, якому присвоєно звання Героя України.