Під час свого інтерв'ю Fox News президент України зробив низку важливих заяв. Одна з них про те, що Україна у 2024 році планує готувати новий контрнаступ.

Дивіться також Знищують бункери та б'ють на 500 кілометрів: чому ракети Taurus стануть страшним сном для Росії

Ми не будемо просто стояти

За словами українського лідера, навіть оборона у війні з Росією – це неабияке завдання та виклик. Водночас він зазначив, що потрібно думати про життя бійців, адже якщо Україна втратить солдатів, то вона втратить все.

Оборонятися – завдання номер один. Продовжувати нашу успішну історію на Чорному морі – ми будемо робити це. Я не буду вдаватися в деталі, але вони, росіяни, отримають сюрпризи. Південь важливий. Захист сходу, де в них понад 200 тисяч солдатів, – теж дуже важливий,
– наголосив Зеленський.

За його словами, Україна не буде просто стояти, але все залежить від багатьох речей. Президент зауважив, що зараз ситуація на полі бою не є справедливою, тобто сили не рівні.

Зеленський висловився про ймовірну відсутність допомоги від США

  • Володимир Зеленський наголосив, що допомога від США є критично важливою для України. Якщо Конгрес не виділить допомогу, то країна шукатиме інші шляхи, однак ціна може бути занадто високою.
  • Володимир Зеленський наголосив, що захист України від Росії – це важливе завдання та важкий виклик. Він нагадав, як у перший день війни наша країна вистояла, хоча деякі партнери були зовсім іншої думки.
  • Нині партнери говорять про новий контрнаступ ЗСУ, однак для цього необхідне додаткове озброєння. Саме тому президент наголосив, що Україна потребує допомоги від Конгресу.