Також спілкувались про президентські вибори та "Європейську Солідарність". Зустріч відбулась напередодні відкриття ялинки біля ОП 17 грудня 2021 року.

До теми Обговорили Спільну декларацію й Донбас: Зеленський поспілкувався з Трюдо

Зеленський поспілкувався з мером Кличком

За даними джерел видання, Віталій Кличко прибув у ОП на запрошення Володимира Зеленського. Під час зустрічі:

  • президент попросив Віталія Кличка вийти з неформальної коаліції в Київраді з "Євросолідарністю", проте мер Києві нічого не обіцяв;
  • Зеленський просив Кличка не балотуватися на виборах президента, проте на це політик тільки віджартувався;
  • обговорили проєкт "Про столицю", що має розділити повноваження мера Києва та голови КМДА. Влада обіцяла його ухвалити до кінця 2021 року, проте не вдалось. Віталій Кличко переконував президента не ухвалювати проєкт закону, та президент уникнув відповіді.

Окрім того, за даними ЗМІ, у ОП на посаду глави КМДА розглядають першого заступника Кличка Олексія Кулебу. Адже його призначили на посаду за рекомендацією глави ОП Андрія Єрмака. Проте остаточного вирішення питання немає.

Коротко про стосунки Зеленського та Кличка

Кличко та Разумков не конкуренти Зеленському – дивіться відео

Повний текст публікації "Бабельки"

17 грудня мер Києва Віталій Кличко на запрошення Володимира Зеленського відвідав Офіс Президента. Зустріч відбулась напередодні відкриття ялинки біля ОП. Джерела "Бабельок", знайомі з перебігом зустрічі, розповідають про кілька прохань Зеленського до Кличка.

По-перше, президент попросив Кличка вийти з неформальної коаліції з "Європейською солідарністю" в Київраді. Жодних обіцянок про це мер не дав.

Також Зеленський попросив Кличка не балотуватися на президентських виборах – мер віджартувався. Окремо обговорювали законопроєкт "Про столицю", мета якого – розділити повноваження мера Києва та голови КМДА. Влада обіцяла ухвалити його до кінця минулого року, але не склалося. На зустрічі Кличко переконував не ухвалювати законопроєкт, але цього разу прямої відповіді уникав президент.

А ще в Офісі знову розглядають кандидата на посаду голови КМДА – нинішнього першого заступника Кличка Олексія Кулебу. У заступники мера він потрапив за рекомендацією голови Офісу Андрія Єрмака. Однак остаточно питання про Кулебу не вирішили.