Щобільше – невідомо, до чого призведе така тенденція на місцевих виборах. Про це в ефірі 24 каналу у програмі "Політбюро" зазначив журналіст "НВ" Іван Верстюк.

Цікаво Безкарність Портнова: як влада допомагає соратнику Януковича уникати покарання

На його думку, реванш вже відбувається, і на нього не можна заплющувати очі. Журналіст підкреслив, що навіть генпрокурорка Ірина Венедіктова називає Андрія Портнова сильним юристом та гарним фахівцем. "В той час, коли Портнов – це символ юридичного безладдя, яке ми мали в часи Віктора Януковича", – наголосив Верстюк.

І якщо людина, яка відповідає за верховенство права в країні, орієнтується на представників реваншу – це означає, що він вже набув тих обсягів і масштабів, коли ні президент, ні опозиція ("ЄС" чи "Голос") вже не знають, що з цим робити. Я не думаю, що Зеленському подобається цей реванш, але він реально не знає, що з ним робити,
– переконаний журналіст.

"Це некерована хвиля, в якій проросійські настрої, цинізм, нігілізм, любов до фейків і до постправди бродять у такому дивному міксі", – наголосив Верстюк.

Також він підкреслив, що невідомо, чим це все закінчиться – особливо в контексті місцевих виборів.

Що відомо про Андрія Портнова

  • Андрій Портнов – це колишній нардеп та член команди експрезидента Віктора Януковича.
  • В Україні проти нього існували кримінальні провадження за державну зраду. Генпрокуратура розшукувала Портнова за звинуваченням у причетності до масових убивств активістів на Майдані 2014 року.
  • Інша справа порушена через крадіжку – розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та владою. Також Портнов перебував під санкціями ЄС, але його вилучили зі списку, коли він виграв у судовій справі "Портнов проти Ради ЄС".

портнов
Андрій Портнов / Фото ms.detector.media