Мовиться про протитанкові ракетні комплекси Javelin та NLAW, Stinger тощо. Загалом військові відпрацювали ведення бойових дій у прикордонній смузі.

До теми Зеленський вирушить на Рівненщину та Донбас у День єднання й збере послів

Як проходять навчання

Підрозділи стріляли у техніку й особовий склад уявного ворога під час його наступу. У навчальному бою застосовували, зокрема, бойову авіацію, вітчизняні та іноземні безпілотні авіаційні комплекси. Наприклад, Bayraktar ТВ2, ствольну артилерію, реактивні системи залпового вогню, засоби протиповітряної оборони, "Стугна-П", "Корсар", NLAW, FGM-148 Javelin, SMAW M-141.


Зеленський на Рівненщині / Фото Офісу Президента

Зеленський впевнився у високому рівні підготовки ЗСУ

Президент ознайомився з роботою оперативного складу. Він відзначив високий рівень підготовки військовослужбовців під час навчань.

Тому Зеленський подякував бійцям за професіоналізм, вмілі та злагоджені дії під час навчально-бойових завдань.

Зеленський перевірив навчання ЗСУ біля кордону з Білоруссю / Фото ОП:

Що відомо про військові навчання у Білорусі

Україна проводить навчання біля кордонів у відповідь на дії Білорусі й Росії. Остання стягнула у сусідню країну свої війська. Мовляв, для проведення спільних навчань "Союзна рішучість". За графіком вони ніби мають відбуватись до 20 лютого. Мінськ запевняє, що жоден російський військовий після цього не залишиться у країні.

США називали ці навчання загрозливими. Білорусь навіть "запрошувала" до тренувань Литву та Латвію, однак ті відмовилися.

До теми – Зеленський зустрівся з військовими на Рівненщині: