В українців немає жодної альтернативи, окрім боротьби з окупантами. Про це президент розповів під час свого вечірнього звернення 23 травня, повідомляє 24 канал.

До теми Зеленський озвучив кількість ракетних та авіаційних ударів росіян по Україні

Найближчі тижні війни будуть складними

Зеленський розповів, що російські окупанти дуже намагаються показати, що вони буцімто не віддадуть захоплені райони Харківщини, Херсонщини, Донбасу та Запоріжжя.

Десь наступають, кудись підтягують резерви, десь намагаються укріпити позиції. Найближчі тижні війни будуть складними. І ми повинні це усвідомлювати. Але в нас немає жодної альтернативи, крім як боротися. Боротися й перемогти,
– наголосив президент.

Глава держави додав, що українці повинні звільнити свою землю і своїх людей. Адже окупанти хочуть забрати не просто щось, а все, що в нас є, включно з правом на життя.

"Щоб перемогти, ми маємо – кожен і кожна – працювати для цього. Зокрема й ті, хто в тилу. Допомагайте армії. Захищайте потреби нашої держави на всіх міжнародних майданчиках, до яких маєте доступ, у спілкуванні з іноземними журналістами, навіть просто з вашими друзями та знайомими за кордоном", – зауважив Зеленський.

Президент підсумував, що кожен голос має значення.

Дивіться звернення Володимира Зеленського:

Зауважте Є серйозні руйнування, – в ОВА уточнили, що по Дніпропетровщині було аж 4 прильоти за вечір

Коротко про ситуацію на Сході

  • Російські загарбники 22 травня обстріляли 49 населених пунктів на Сході. Внаслідок ворожих ударів загинули 9 людей, а ще 10 зазнали поранень.
  • Окрім цього, загарбники при спробі відрізати Луганщину від траси Лисичанськ – Бахмут пошкодили газопровід. Через це газопостачання на Донеччину опинилося під питанням.
  • Своєю чергою, в Авдіївці трапився один з найжахливіших обстрілів з 2014 року. Пожежі бачили у всьому місті.
  • Також росіяни запровадили жорсткий пропускний режим у тимчасово окупованому Маріуполі. Вони ввели так звані "перепустки на пересування".

Варто подивитися – росіяни хочуть відновити залізничне сполучення окупованих міст з Кримом