Президент 12 лютого прибув на Херсонщину. Там на межі з окупованим Кримом відбуваються видовищні навчання МВС, повідомляє 24 канал.

Зауважте Загроза вторгнення Росії: які країни закликали своїх громадян покинути Україну

Зеленський під час розмови з журналістами прокоментував тривожні повідомлення ЗМІ.

Український лідер наголосив: сьогодні в інформаційному просторі – надто багато інформації про глибоку повномасштабну війну з боку Росії.

Якщо є якась додаткова інформація щодо стовідсоткового вторгнення Росії в Україну, починаючи з 16 лютого, давайте нам цю інформацію,
– зауважив Зеленський.

Водночас президент заявив, що Україна має бути готовою у будь-який день до будь-яких кроків. Вона має розраховувати на своїх військових та своїх громадян. Наші фахівці – на дуже серйозному рівні. Робота у щоденному режимі триває.

Дипломатія – єдиний шлях до деескалації

Зеленський розповів про щоденну роботу на дипломатичному рівні. Українська сторона переконана: дипломатія – це єдиний шлях до деескалації та деокупації.

Зеленський наголосив: повномасштабної війни в Україні на сьогодні немає.

Так, українська сторона отримує багато різної інформації й вдячна країнам за допомогу. Водночас у нас також є розвідники, які працюють не гірше, аніж їхні іноземні колеги. Зеленський запевнив, що у Києві аналізують усю отриману інформацію.

Україна готова до рішучих дій

  • Глава МЗС України Дмитро Кулеба зідзвонився з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.
  • Темою розмови стала спільна протидія країн загрозам з боку Росії.
  • Блінкен заявив, що США не обмежуватимуться лише безпековою допомогою. Зокрема, вони нададуть Україні посилену економічну підтримку.
  • Кулеба запевнив: Україна та її партнери готові до рішучих дій із захисту.

Зеленський прокоментував інформацію про "вторгнення Росії наступного тижня": дивіться відео