Ще вчора стало відомо про намір президента зустрітися зі своїми соратниками по партії. Голова фракції "Слуга народу" у Раді Давид Арамахія зазначив, що насправді ця подія була запланована ще на кінець минулого року, втім графік Зеленського дозволив провести її лише сьогодні.

Дивіться також У "Слузі народу" відреагували на скандальну заяву про дітей ухилянтів

Роботи багато

За словами нардепа, мета зустрічі полягала "у синхронізації усіх наших зусиль і посиленні окремих напрямків роботи".

Він наголосив, що вона не була якоюсь новою. До повномасштабного вторгнення "Слуга народу" щороку проводила такі стратегічні сесії.

Цього разу головною темою засідання стало питання перемоги, а саме, як її досягнути. Арахамія зазначив, що передусім говорили про ситуацію на фронті, економіки, допомогу від союзників та збереження єдності в суспільстві.

Роботи багато. Але від початку повномасштабного вторгнення парламент показав свою здатність справлятися з найскладнішими завданнями. Будемо тримати цей темп до Перемоги,
– заявив Арахамія.

Зеленський планує провести велику конференцію

В Офісі Президента заявили, що Зеленський у неділю, 25 лютого, планує провести велику конференцію. У ній візьмуть участь всі представники військового-політичного керівництва України. Про це повідомив прессекретар Зеленського Сергій Никифоров.

За словами Никифорова, це буде "чесна розмова" про те, як і куди Україна планує рухатися у 2024 році.

Прессекретар зазначив, що мова піде й про майбутній розвиток армії, запровадження сучасних технологій, вступ до ЄС та НАТО.

Потім за результатами цієї зустрічі Зеленський проведе свою пресконференцію.