Про це повідомив Президент України після проведення щоденного селектора. Окремо він також подякував партнерам за постійну підтримку.

Дивіться також Ми отримали не всю зброю, яку хотіли, але я не можу сильно скаржитися, – Зеленський

Зеленський про підсумки щоденного селектора

Президент повідомив, що триває виконання важливих оборонних домовленостей з партнерами України. Так, наша країна отримала нову зброю від союзників.

Отримали як дефіцитні ракети до наявних систем ППО, так і нові, сучасні зенітні комплекси. Вдячний нашим друзям,
– повідомив Зеленський.

Він також заявив, що Україна продовжує нарощувати виробництво власної зброї й вже досягла певних результатів. Так, уперше вдалося виготовити 6 самохідних артилерійських установок "Богдана". Зеленський наголосив, що у майбутньому Україна хоче нарощувати виробництво й досягти ще кращих результатів.

Крім того, продовжує працювати "зерновий коридор". За словами Зеленського, Україна вже перевищила позначку в 7 мільйонів тонн вантажів.

Президент України на щоденному селекторі також заслухав доповіді розвідок, зведення з фронту, зокрема – про оборонні бої на Бахмутському й Авдіївському напрямках та активні дії на Півдні.

Також він розповів, що в Херсоні триває ліквідація наслідків російського обстрілу. Надзвичайні служби, ОВА та МВА продовжують допомагати постраждалим. Зеленський також уточнив, що "Сили оборони реалізують задум, як відбити ворогу можливості й бажання тероризувати місто".

У Міноборони анонсували нову ракету "Нептун"

Україна створює нову модифікацію ракети для комплексу "Нептун". Нині триває розробка, інших відомостей в Міністерстві оборони України поки що не розкривають.

"Зараз ведеться робота щодо створення так званого довгого "Нептуна". Йдеться про нову модифікацію ракети для комплексу "Нептун"", – розповів генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

Видання Defense Express припускає, що, ймовірно, мовиться про адаптацію ракети Р-360 комплексу "Нептун" для знищення наземних цілей. Раніше в медіа вже активно обговорювали, що Україна дійсно може мати на озброєнні "наземну" версію цієї протикорабельної ракети. У ЗМІ пишуть, що дальність цієї ракети може сягати 400 кілометрів (проти 300 кілометрів у протикорабельної версії), її бойова частина – 350 кілограмів (проти 150 кілограмів).