Саме так Зеленський анонсував нову програму підтримки креативного, спортивного й транспортного секторів економіки. Відповідне відео президент оприлюднив у фейсбуці 15 листопада.

До теми Ніхто не залишиться без світла і тепла, – Зеленський пообіцяв, що відключень не буде

Володимир Зеленський розповів про позитивну динаміку вакцинації від COVID-19

Володимир Зеленський пригадав, що вже мільйони людей вакцинувались від коронавірусу. Тому в Україні на 13% знизився рівень госпіталізації від COVID-19.

Вперше за останні три місяці кількість виписаних більша, ніж госпіталізованих,
– заявив президент.

Він також пояснив, що за тиждень відбулось зменшення випадків коронавірусної хвороби на 6%.

Щепленим українцям виплатять 1000 гривень

Президент Володимир Зеленський повідомив про новий стимул громадян до вакцинації. Усім, хто отримає дві дози щеплення, держава виплатить по 1 тисячі гривень.

Президент наголосив на необхідності підтримки тих сфер, які через карантин постраждали найбільше – це креативний, спортивний і транспортний сектори економіки.

Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати 1 тисячу гривень. Швидко та зручно – тобто, через додаток "Дія,
– заявив Володимир Зеленський.

За словами президента, за ці гроші можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Або ж можна купити квитки для мандрівок всередині країни – на внутрішні авіа- або залізничні перевезення.

"Програма стартує 19 грудня. На неї виділять близько 3 мільярдів гривень. Стільки ж – на початку 2022 року. Ми розуміємо, що смартфони та "Дія" поки що, на жаль, є не в кожного", – підкреслив глава держави.

Буде альтернативна можливість отримати тисячу гривень

Програма діятиме не один місяць і держава забезпечить альтернативну можливість отримати 1 тисячу гривень усім вакцинованим громадянам.

Зокрема, й людям похилого віку. Про це ми повідомимо трохи згодом. Та вже з упевненістю можу сказати, і щодо підприємців, і щодо громадян – держава нікого не залишить без допомоги,
– пообіцяв Володимир Зеленський.

Ніхто не залишиться без світла та газу

Держава нікого не залишить без світла й тепла, попри те, що все непросто у світі, який переживає енергетичну кризу,
– пообіцяв Зеленський.

Зокрема, для боротьби з кризою запустили два додаткові блоки – на Рівненській і Запорізькій АЕС. Ще один блок Запорізької електростанції запустять до кінця листопада.

"Відключення світла можуть лякати тільки тих, у кого відключена логіка і критичне мислення", – наголосив глава держави.

Нестачі вугілля не буде

Зеленський також запевнив, що держава успішно долає виклик щодо нестачі вугілля.

Крім українських запасів, у країну прямують 7 кораблів з вугіллям. Вони прибудуть у порти найближчим часом. Цього вугілля вистачить до кінця 2021 року,
– заявив президент.

Додав, що за потреби Україна придбає достатньо вугілля, аби бути забезпеченою до завершення опалювального сезону. Президент додав, що Київ не купує та не купуватиме вугілля у сепаратистів.

Володимир Зеленський звернувся до українців: дивіться відео