Президент України наголосив, що туризму у Криму наразі немає. Про це повідомляють італійські ЗМІ, передає 24 Канал.

Дивіться також Міжнародні візити Зеленського: політолог про 3 основні цілі України

Зеленський висловився щодо стану речей у Криму

Український очільник запевнив, що він знає, що зараз відбувається в Криму. За його словами, півострів із "прекрасного природного скарбу", яким він був до анексії у 2014 році, перетворився на "цілковиту занедбаність".

"Що їм ця країна (Росія – 24 Канал) принесла – втрачений туризм, втрачених людей. Там немає ніякої економіки й життя також", – підкреслив Зеленський.


Зеленський дав інтерв'ю італійським журналістам / Скриншот 24 Каналу

Президент також зазначив, що без України півострів не може існувати. Ба більше, навіть ті кримчани, які спочатку підтримували Росію, усвідомили, що, крім втрат, ця країна їм нічого не принесла.

Кримчани – вони такі самі українці,
– пояснив український очільник.

Попри це він розповів, що відновлювати Крим після вигнання звідти росіян доведеться дуже і дуже довго, адже по собі окупанти не залишили абсолютно нічого.

Український президент не боїться референдуму в Україні

Зеленський нагадав, що згідно з українським законодавством референдум може проводитися лише на всій території України. Тому всі спроби провести так звані "всенародні голосування" на окремих частинах нашої країни не є правомірними.

"Ми не боїмося референдумів, просто це суперечить Конституції України, тому що Автономна Республіка Крим вона входить у склад нашої країни", – наголосив президент.

Крім цього, Зеленський також назвав так звані "референдуми" проявом сепаратизму та порушенням чинних норм конституції й закону нашої держави.

Росіяни в Криму готуються до контрнаступу ЗСУ

  • Нещодавно агенти партизанського руху "Атеш" проникли на ключові фортифікаційні споруди Криму. Вони оцінили рівень готовності окупантів до відбиття можливого десанту з моря та відзначили як організована оборона, де розташовані вогневі точки й де пролом в обороні росіян.
  • В "Атеші" додали, що вони присутні на зведенні ліній на багатьох ділянках, зокрема в Красноперекопську, Джанкої, Міжводному та на багатьох інших ділянках.
  • Попри це російські пропагандисти цинічно стверджують, що у тимчасово окупованому Криму немає руху опору. Хоч насправді саме там розгорнулися найбоєздатніші осередки руху "Атеш". Ба більше, партизани знаходять серед місцевих жителів велику підтримку.