Білоруси мають робити все, щоб їх не втягнули у війну, – Зеленський

Про це політик сказав під час онлайн-виступу на 26 щорічному урядовому круглому столі The Economist, повідомляє 24 канал.

До теми Загроза нападу на Київ з Білорусі існуватиме завжди, – в ОВА згадали приклад Ізраїлю

Зеленський наголосив, що з території Білорусі прилетіли багато ракет різних калібрів, які завдали страждань українському народу.

Ми розуміємо, що це не рішення білоруського народу. Їм треба робити все, щоб не втягнутися у цю війну. Але й відповідальність має бути, не можна мовчати й казати, що це не ми. Я вважаю, що це несправедливо,
– зазначив президент.

Він вірить, що Білорусь не втягнеться у війну. Однак провокації з її сторони вже є. Тому Україна готується до будь-якого розвитку подій.

Зеленський виступив на урядовому столі The Economist: відео

Загроза з Білорусі: останні новини

  • Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба порівняв загрозу з Білорусі з ситуацією в Ізраїлі. Тобто, за його словами, ризики нападу тепер будуть завжди. Українці просто мають бути готовими до цього. При цьому є ймовірність, що загроза може зникнути після того, як у Росії та Білорусі зміняться політичні режими.
  • Водночас у розвідці вважають, що найближчим часом з Білорусі на Україну ніхто не нападатиме. Адже кількість російських, які там залишилися, – мізерна.
  • За даними Генерального штабу, у прикордонних областях Білорусі хочуть провести мобілізацію, а лікарям вже заборонили виїжджати за межі країни.