Глава держави співчуває рідним жертв руйнівних повеней, які забрали життя понад 150 людей. Політик сподівається, що наслідки катастрофи вдасться оперативно ліквідувати.

До теми Європу охопили масштабні повені: останні новини, фото, відео

Сподіваюсь, що наслідки цієї катастрофи будуть ліквідовані якомога швидше, а всі постраждалі отримають необхідну допомогу,
– зазначив Зеленський.

Український президент також підкреслив, що у цей складний час Україна залишається поряд зі своїми європейськими друзями та партнерами.

Європу накрила негода: що відомо

  • Найбільше від стихійного лиха постраждала Німеччина. Жертвами негоди там стали 133 людей, водночас зниклими безвісти вважають близько 1 300.
  • Паводки у країні зруйнували десятки будинків та затопили вулиці міст, порушили роботу залізничного та громадського транспорту.
  • У Бельгії станом на 17 липня кількість загиблих у результаті повеней зросла до 15, зникли безвісти – 4 громадян. Через негоду тисячі людей не мають електроенергії.
  • У Франції останніми днями у деяких регіонах випала двомісячна норма опадів, через це на північному сході країни довелося евакуювати десятки людей.

Що відбувається в Європі: дивіться відео 24 каналу