Спілкуючись з журналістом телепрограми TG1, Володимир Зеленський підкреслив, що Україна воює проти терористів. Що ми протистоїмо країні, в якої одна з найбільших армій світу.

Читайте також Зеленський уперше прямо відповів, чи розглядає він звільнення Залужного

Україні потрібні сучасні технічні засоби

В інтерв'ю Володимир Зеленський заявив, "що стосується війни на землі, то вона зайшла у глухий кут, це факт". Він пояснив, що це пов'язаного з "затримками з обладнанням" і що, за його словами, "затримки означають помилки".

Ми воюємо проти терористів, які є однією з найбільших армій у світі, боєприпасів недостатньо, нам потрібні сучасні технічні засоби,
– підкреслив глава держави.

Водночас президент звернув увагу на військово-морську операцію. Вона, за словами глави держави, "принесла позитивні результати".

Росія втратила багато кораблів, а в Чорному морі нам вдалося побудувати зерновий коридор, так що ця прагматична частина операції з впливом на економіку була проведена позитивно,
– зазначив він.

Глава держави також зауважив, що ворог не може суттєво просунутися вперед. Нашим захисникам вдалося зупинити російську навалу.

Володимир Зеленський наголосив, що "нам вдалося захистити нашу державу". Водночас він констатував, що близько 26% нашої країни усе ще перебувають під російською окупацією.

Раніше про глухий кут заговорив Залужний

  • Власне, на початку листопада у The Economist з'явилася колонка Валерія Залужного. У ній головнокомандувач поділився міркуванням щодо ситуації на фронті. Вона, за його словами, зайшла у глухий кут.
  • Головнокомандувач зазначив, що жодна зі сторін не здатна просуватися. І що пов'язано це з тим, що у нас однакове технологічне оснащення. На фоні цього він підкреслив, що Україні необхідні новітні технології.
  • Згодом Ігор Жовква, заступник глави Офісу Президента, зазначив, що на публіку військовим не варто виносити те, що відбувається на фронті.
  • Також 4 листопада Володимир Зеленський зазначив, що ситуацію на фронті він не вважає патовою. Глава держави також додав, що Україна з Росією переговорів вести не буде.