Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю "Українській правді" розповів, що з часом він помітив, що Андрія Богдана псує влада та робить його конфліктним.

Цікаво Дорогі автомобілі, квартири та швейцарські годинники: Богдан показав свою декларацію

Про причини звільнення Богдана

Зеленський додав, що у Богдана "є нормальні, професійні" риси, але влада для його особистості не корисна. Мовляв, треба "залишатися людиною і поважати інших, як зсередини команди, так і зовні".

За словами президента, Богдан показував всім, що він є другою людиною у державі, а це було зайвим.

Мені не подобаються конфлікти всередині команди, мені не подобається демонстрація влади. Я це не люблю… Коли я побачив, що Андрюха не бачить, як влада його з’їдає, точно з’їсть, і закінчиться все дуже погано, я прийняв рішення,
– розповів Зеленський.

Богдан мав бути генпрокурором

Президент України зізнався, що з самого початку у нього було неправильне рішення щодо голови ОПУ.

Я вважав, що він сильний юрист, він хоче саджати, те, що він казав, і він повинен іти на генпрокурора. Я так вважав,
– додав президент.

Зараз Володимир Зеленський вважає, що врятував Андрія Богдана від влади. Однак президент не впевнений, що ексглава ОПУ думає так само.

Зеленський додав, що з Андрієм Богданом вони не спілкуються.

Богдан відреагував на слова Зеленського

Андрій Богдан відповів на ті слова, які пролунали про нього з уст Зеленського.

Щодо позбавлення мене влади – так я Вам вдячний, тому що моє ім’я не буде мати відношення до хаосу, в який Ви кидаєте країну,
– заявив Андрій Богдан.

А також звинуватив людей, які навколо Зеленського, що вони маніпулюють Президентом України.

"Ми з Вами і командою сконцентрували демократичним шляхом абсолютну владу у країні, яку Ви за чотири місяці перетворили у посміховисько. Мені щиро жаль, що наші мрії про країну щасливих людей, де немає корупції, Ви проміняли на теплу ванну для себе і дешеві забаганки непрофесійних і самозакоханих людей, які Вами маніпулюють", – написав Богдан.

Що відомо про відставку Андрія Богдана? Володимир Зеленський 11 лютого звільнив голову Офісу Президента Андрія Богдана. Напередодні Богдан написав заяву про звільнення. На цю посаду призначили Андрія Єрмака. Згодом глава держави вивів Богдана зі складу РНБО.

ЗМІ повідомляли, що цим подіям міг передувати конфлікт між Богданом і Єрмаком. Він нібито пов'язаний з тим, що чиновники мають дуже різні характери, погляди на події в Україні та політику президента.