Глава держави ще раз привітав з Різдвом усіх, хто святкує сьогодні, повідомляє 24 Канал. Він зазначив, що цей день став історичним для України та духовної незалежності нашого народу.

Цікаво Україна отримає БМП Bradley від США: головні переваги бронетранспорту

Зеленський розповів про службу в Лаврі

Президент зазначив, що був радий бачити, скільки людей, зокрема, воїнів, прийшли на службу в храм Києво-Печерської лаври – у те святе місце, яке є одним з витоків української культурної традиції.

Дуже важливо, що у Лаврі сьогодні прозвучала і ще звучатиме щира молитва за Україну. І що ніхто більше не буде робити українське чужим у Лаврі. Українська незалежність має бути міцною в усіх її елементах. І буде такою. Назавжди. Ми з вами це забезпечуємо,
– заявив Зеленський.

За його словами, дуже важливо берегти й надалі такий настрій, який відчувався сьогодні.

"Настрій радості від посилення України й від здобуття історичної справедливості. Я бажаю всім українцям і українкам, щоб саме такий настрій був у нас із вами частіше", – додав глава держави.

Дивіться звернення Володимира Зеленського

Зауважте Чи отримає Україна танки Leopard 2 від Польщі: прем'єр пояснив позицію країни

Президент розповів про засідання РНБО

Зеленський розповів, що сьогодні відбулося чергове засідання РБНО. Він підписав укази про введення в дію її рішень. Зокрема, затвердили загальний план роботи РНБО в цьому році.

"Це буде точно не менш потужно, ніж у попередні роки, і пріоритет – це убезпечення нашої незалежності, зміцнення нашої здатності оборонятись – усіма кроками, які необхідні, усіма засобами, які спрацюють", – зауважив президент..

Окрім цього, є проміжний підсумок у роботі щодо багатьох громадян Росії та пов'язаних з нею осіб, які:

  • виправдовують війну,
  • допомагають її вести,
  • оспівують державу-терориста.

Сьогодні є перший такий санкційний список – будуть наступні рішення щодо санкцій проти таких осіб. Усі, чий голос звучить в унісон із гуркотом російської артилерії, будуть ізольовані від цивілізованого світу,
– зазначив глава держави.

Варто прочитати Скільки ракет залишилося в Росії: нові дані від Резнікова, які можуть здивувати

Світ вкотре переконався у брехливості Москви

Президент зауважив, що світ сьогодні вкотре зміг переконатися, наскільки брехливі будь-які слова будь-якого рівня, які звучать із Москви.

"Вони щось там казали про нібито припинення вогню... Але реальність – це російські снаряди, які знову били по Бахмуту та інших українських позиціях", – зауважив Зеленський.

За його словами, вкотре підтвердилося, що лише вигнання російських окупантів з української землі та ліквідація будь-яких можливостей Росії тиснути на Україну та всю Європу означатиме відновлення тиші, безпеки й миру.

Заради цього працює український уряд і саме на це спрямована допомога партнерів нашої держави – саме таку мету зараз має весь цивілізований світ.

"І я дякую всім, хто нам допомагає боронити незалежність України! Дякую кожному й кожній, хто воює й працює заради нашої держави! Сьогодні ми стали ще на крок ближчими до нашої перемоги. Слава Україні!", – підсумував глава держави.