Заступник Директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко під час брифінгу розповів, що такі дані змоделювали з результатів передвиборчих опитувань українців, які проводились за тиждень до виборів.

Читайте також: Вибори президента України 2019: перші офіційні результати

"Ймовірно, саме ці два кандидати Зеленський і Порошенко виходять до другого туру, Якщо виходити з даних нашого екзит-полу, то, скажімо, серед виборців Бойка збирались у другому турі голосувати за Зеленського 35%, за Порошенка 2%", сказав він.

Серед виборців Анатолія Гриценка за Зеленського віддали б свій голос 25% виборців, у той час як за Порошенка 19%, серед виборців Юлії Тимошенко 41% за Зеленського, 10% за Порошенка. Виборці Ляшка у другому турі готові голосувати за Зеленського 32% , а за Порошенка 16%.

Сума тих, хто за Зеленського і за Порошенка, як правило не перевищує 50%. А решта 50% каже, що, або їм важко сказати, або вони не підуть в такому разі на вибори. Як правило, більшість з них підуть, як вони проголосують питання відкрите,
додала директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Хто виходить у другий тур за результатами екзит-полу?Володимир Зеленський лідирує в першому турі голосування на виборах президента України з 30,4%. Чинний президент Петро Порошенко набирає 17,8%, а лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко – 14,2%.

Замикають топ-5 лідерів президентських виборів-2019 кандидат від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко, якого підтримали – 9,8% виборців, та лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко – 7,1%.


Результати екзит-полу першого туру виборів президента України