"Щодо Криму – найскладніша ситуація. Найскладніша ситуація, я думаю, у нас буде з поверненням Криму. Скажу чесно, у нас є декілька форматів, є декілька ідей, але я не можу вам про це говорити, це ще зарано", – заявив Зеленський на Форумі YES 2019.

Читайте також: Окупаційні вибори в Криму: які перспективи повернення півострова

Це буде, як з обміном, тому я не хочу, щоб хтось використовував наші ідеї. У мене є важливі зустрічі… Я чекаю на зустріч з президентом США. Ми обдумуємо модель. Якщо можна, я на цьому зупинюсь,
– додав президент.

Зеленський також повідомив, що поки що він не мав зустрічей ні в нормандському форматі, ні з президентом Росії Володимиром Путіним.

Додамо, що на кінець вересня запланована зустріч "нормандської четвірки" – Президентів України Володимира Зеленського, Росії Володимира Путіна, Франції Еммануеля Макрона та канцлерки Німеччини Ангели Меркель. Проте експерти переконані, що на цій зустрічі питання Криму сторони не обговорюватимуть.

"На нормандській зустрічі навряд чи говоритимуть про Крим. Всіх зараз хвилює Донбас. Крим і Донбас давно розділили. Захід робитиме класичні заяви, що не визнає місцевих виборів у Криму, оскільки це територія України. Але до конкретних кроків це не призведе", – переконаний представник KyivstratproТарас Семенюк.

Зеленський на YES 2019 у Києві: повне відео виступу