Глава держави розповів, що коли лише прийшов, думав саджати усіх корупціонерів. Про це він сказав журналістав під час пресмарафону 10 жовтня на Kyiv Food Market.

Читайте також: Зеленський проводить пресмарафон: онлайн

Зеленський додав, що "коли одягнули перші наручники, усі сказали "ай яй яй", оскільки "президент не має права впливати на правоохоронні органи". За словами президента, тоді він відповів "ок" і запитав, чи може збирати наради і говорити з правоохоронцями про їхні дії.

Так, можна. А якщо ходить бандит по вулиці, мені дзвонять всі і кажуть, що ця людина вбиває, бреше, була депутатом? Чи можу їх спитати, де посадки таких людей. Сказали, можу, але дуже обережно,
– додав президент.

Глава держави пояснив, що повинен "підбирати слова", бо "не дай Боже, це буде вплив". Також Зеленський додав, що регулярно збирає наради з правоохоронцями і "не впливаючи" запитує про результати розслідувань.

Зокрема, щодо арешту екснародного депутата Сергія Пашинського, Зеленський запропонував журналістам "вийти на вулицю і запитати людей, чи це бандит".

Я даю вам 100%, що сто людей запитаєте – сто людей скажуть "так",
– стверджує глава держави.

Чому Сергія Пашинського відправили за ґрати?Його звинувачують в умисному нанесенні тяжкого тілесного ушкодження. А все через суперечку у 2016 році між ним та В'ячеславом Хімікусом, який вже кілька разів притягався за так звану "хуліганку". Під час неї Пашинського вдарили пляшкою по голові. Лежачи на землі, ексдепутат вистрілив у ногу своєму нападнику. Сергій Пашинський доводив, що стріляв з метою самозахисту та захисту своєї дружини.
У цій справі проти Пашинського то зупиняли, то поновлювали слідство. Втім, 4 жовтня 2019 року за справу взялось ДБР і екснардеп знову отримав підозру у злочині трирічної давнини. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Він пробуде за ґратами до 4 грудня.