Про це політик сказав журналістам після здачі аналізів у лабораторії "Eurolab".

Читайте також: Порошенко запропонував провести дебати з Зеленським у три етапи

Там (на "Олімпійському" – 24 канал) немає лабораторії. Ніхто не знає про існування там медичної лабораторії експертизи. Тому, дуже дивне було запрошення,
– сказав Зеленський.

Він також пояснив, чому обрав для здачі аналізів лабораторію свого "друга". Зауважимо, засновником клініки Eurolab є Андрій Пальчевський, який активно підтримує шоумена і має подвійне громадянство – українське та російське.

"Ми говоримо не про тих, хто бере кров, а про лабораторію. Тут не просто взяли кров, тут є лабораторія", – додав він.

Зеленський також згідний здати волосся і нігті на аналізи, якщо це буде потрібно.

Наскільки довго психотропні речовини затримуються в організмі людини, дивіться інфографіку:
Наркотики в організмі людини: інфографіка

Зауважимо, в Україні є не так багато лабораторій, що можуть зробити таке дослідження. Ще менше — гарантувати, що воно буде проведене якісно. Найбільш сучасне обладнання для цього є лише в антидопінговому центрі олімпійського комітету. Саме вони регулярно працюють зі спортсменами задля визначення, чи вживають вони заборонені речовини.

Шоумен також додав, що більше не буде ставити умов Петру Порошенку для участі у дебатах, бо "треба виконувати ті умови, які вже сказані".

Як Порошенко та Зеленський здавали аналізи, дивіться відео:

Що відомо про дебати Порошенка і Зеленського? Президент Петро Порошенко одразу після результатів екзит-полу викликав Володимира Зеленського на дебати. Шоумен прийняв пропозицію, однак, у його штабі почали шукати всілякі відмовки: мовляв, дебати нікому не цікаві.

Згодом Зеленський зняв відеоролик, у якому вже він викликав Порошенка на дебати. Проте, артист висунув кілька умов главі державі та забажав, аби вони пройшли на стадіоні "Олімпійський", на них мали змогу бути присутні звичайні українці, а трансляцію вести усі телеканали. Порошенко погодився, знявши відео у відповідь зі словами: "Стадіон, так стадіон".

Однією з вимог Зеленського було, аби кандидати перед дабатами здали кров для аналізу на вміст алкоголю та наркотиків. Порошенко запропонував Зеленському разом здати аналіз крові на наркотики та алкоголь у медпункті "Олімпійського". Але Зеленський відмовився від аналізів на стадіоні, і здав тести у лабораторії Eurolab 5 квітня.