Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави. Іншим указом президент звільнив від тимчасового виконання обов’язків голови Сумської ОДА Ірину Купрейчик.

Тим часом Володін тимчасово виконує обов’язки голови Київської ОДА: що про нього відомо

Призначити Грищенка Романа Сергійовича головою Сумської обласної державної адміністрації,
– мовиться у документі.

Що відомо про Романа Грищенка

Роман Грищенко був військовим прокурором Харківського гарнізону від квітня 2018 року. Він – полковник юстиції, до цього працював також прокурором Київського гарнізону. В органах військової прокуратури загалом працює 13 років.

Грищенко родом із Миколаївщини, навчався у Харківській юридичній академії імені Ярослава Мудрого. Одружений, має 2 дітей.

У декларації за 2019 рік він вказав квартиру у Харкові на 82 квадратних метри, а також земельну ділянку в Миколаєві. З 2018 року має автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 2008 року випуску. Автівка належить батькові Романа Грищенка.

Протягом року новий глава Сумської ОДА отримав дохід в розмірі 673 197 гривень. Це заробітна плата.

Увага! Сумська ОДА з червня 2019 року функціонувала без очільника. Раніше її главою був Вадим Акперов, але після указу Володимира Зеленського його звільнили. Обов'язки голови Сумської ОДА досі виконувала Ірина Купрейчик. Цікаво, що ще у лютому на посаду глави ОДА Сумщини погодили іншу людину – Дмитра Живицького.