Інформацію про призначення Євдокимова главою СЗР опублікувано в указах №709-710 на сайті президента.

Читайте також: Реформа СБУ: Баканов хоче підвищити зарплати співробітникам

12 вересня Володимир Зеленський звільнив Владислава Бухарєва з посади голови Служби зовнішньої розвідки. Глава держави призначив його першим заступником голови СБУ.

Що відомо про Валерія Євдокимова? Валерій Євдокимов народився 1969 року у Рівному. Закінчив Інститут Прикордонних військ України, Національну академію Служби безпеки України та Києво-Могилянську бізнес-школу.

У 2013 році обіймав посаду начальника управління адміністрації Державної прикордонної служби України. В тому ж році він отримав звання генерал-майора.

У 2017 році до Дня прикордонника Євдокимов отримав орден Данила Галицького за особистий внесок у справу охорони державного кордону.

9 липня 2019 року президент Зеленський призначив Євдокимова заступником начальника СЗР.

Чим займається СЗР?

Служба зовнішньої розвідки створена у 2004 році на базі Департаменту розвідки і розвідпідрозділів регіональних органів СБУ.

До її функцій входить розвідувальна діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технологічній, інформаційній і екологічній сферах. Також служба займається боротьбою з міжнародною організованою злочинністю, тероризмом, забезпечення безпеки установ і громадян України за кордоном.

Керівник СЗР входить до складу Ради національної безпеки і оборони України і підпорядковується безпосередньо президентові України.


Структура Служби зовнішньої розвідки України

Про всі призначення Володимира Зеленського – читайте у матеріалах 24 каналу.