Стосунки Зеленського з Коломойським

Читайте також: Зеленський розповів, як часто літає до Коломойського і спілкується з ним

Зеленський запевняє, що не часто бачиться з Коломойським. Олігарх, а саме його телеканал "1+1" заборгував "Студії "Квартал 95" чимало грошей.

Ми намагалися налагодити стосунки, спілкування менеджерів. У нас не дуже вийшло. Справді, були там питання. Затримки з фінансуванням і так далі. Він винен, нашій компанії винен канал "1+1". Або мій основний партнер Сергій Шефір, або я – ми спілкуємося з Коломойським,
– розповів кандидат у президенти в інтерв’ю "РБК-Україна".

При цьому він не уточнив заборговану суму, лише додав, що "мовиться не про 2 гривні".


Ігор Коломойський

Зеленський переконаний, що його колишні колеги з "95 Кварталу" не стануть заручниками цієї ситуації.

"Ми пропозиції мали і від каналу "Україна" (входить до медіа-холдингу Ріната Ахметова), і від каналів холдингу пана Пінчука (Віктор Пінчук – власник телеканалів ICTV, Новий і СТБ). Ми тільки від Петра Олексійовича не мали пропозицій. А чому заручниками? "Квартал 95" може йти на будь-який канал", – сказав екс-шоумен.

Читайте також: Коломойський про свої взаємини з Зеленським: У нас склалися людські такі стосунки

Зеленський також запевнив, що жорстко розмовлятиме з Коломойським, якщо той у судах вирішуватиме якісь свої питання щодо "Укрнафти". Нагадаємо, що у 2015 році Верховна Рада позбавила олігарха права керувати "Укрнафтою", в якій більшість акцій належать державі.

"Будемо сваритися. Моїм іменем прикриватися, слухайте, це неможливо. Я вважаю, що це неправильно", – наголосив кандидат у президенти.

Стосунки Зеленського з Ахметовим

Зеленський також пригадав в інтерв’ю, що його компанія робила телевізійне кіно для телеканалу "Україна". "Там якась серіальна лінійка. Тож працюємо", – додав він.

Власником ТРК "Україна" є олігарх Рінат Ахметов, відомий своїми близькими стосунками з колишньою Партією регіонів.

Читайте також: Рінат Ахметов і електроенергія: як олігарх наживається на українцях

Я ніколи не спілкувався, чесно кажучи, з паном Ахметовим. Ми на парі вечірок віталися і все,
– відповів Зеленський на запитання журналіста: "Тобто з Ахметовим у Вас теж все добре?"


Рінат Ахметов

Стосунки Зеленського з Хорошковським

З Валерієм Хорошковським – екс-власником Inter Media Group, що володіє телеканалом "Інтер", у Зеленського немає жодних стосунків. Принаймні, так каже сам кандидат у президенти

Немає зараз стосунків. Були нормальні стосунки. Він був власником каналу "Інтер", генеральним продюсером якого був я. Ми розійшлися. Я все віддав. Це до питання "кому я винен, чи ні",
– сказав екс-шоумен.

Читайте також: Зробити Лас-Вегас: як Зеленський ставиться до легалізації зброї, марихуани та проституції

До слова, окрім того, що Зеленський певний час був генпродюсером "Інтера", на цьому телеканалі транслювалися низка шоу "95 Кварталу".

"У нас все було дуже просто, ми ділили права в телевізійному продукті, разом його виробляючи. Ти завжди ділиш права з тим, хто фінансує виробництво. У якийсь момент це стало дуже незручно і ми викупили всі наші права", – пояснив Зеленський.


Валерій Хорошковський