Зеленського можуть попросити про вето

Верховна Рада може попросит президента ветувати закон про гральний бізнес, заявив очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, пише "Укрінформ".

Читайте також Рада легалізувала гральний бізнес в Україні

За словами нардепа, є декілька технічних розбіжностей щодо процесу голосування.

Є два сценарії. Перший сценарій – все нормально і ми я технічно-юридичними правками це виправимо. Якщо ні – будемо просити президента ветувати,
– зазначив Арахамія.

А після цього Рада зможе ще раз проголосувати за закон.

Тимошенко й компанія заблокували законопроєкт

Крім того, нардеп нагадав, що в Раді зареєстрували два проєкти постанов членів фракції "Батьківщина" і деяких позафракційних депутатів. Вони стосуються скасування рішення парламенту щодо ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу.

Проєкти потрібно розглянути на комітеті та проголосувати в сесійній залі. Лише після цього шлях до підписання закону про гральний бізнес буде відкритим.

Я думаю, що в п'ятницю ( 17 липня – 24 канал) всі ці питання буде вирішено і можна буде передавати президенту на підпис,
– додав Арахамія.

Нагадаємо, 14 липня Рада ухвалила закон "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор".

Дізнайтеся більше Тимошенко і Новинський заблокували законопроєкт про гральний бізнес

Що відомо про закон щодо грального бізнесу

  • Легалізовує діяльність гральних закладів на території України, створює ефективні механізми їх регулювання та визначає, які саме заклади можуть існувати на території держави.
  • Передбачає державний нагляд за дотриманням правил діяльності ринку азартних ігор.